Ponad 200 milionów ludzi oglądało „New Journey To The West 2” w Chinach!

0
496
New Journey To The West

Ponad 200 milionów ludzi oglądało „New Journey To The West 2” w Chinach!

Całkiem nowe TV Show koreańskiej produkcji, które wystartowało poprzedniego lata w Korei Południowej właśnie może poszczycić się ogromną oglądalnością na Chińskiej platformie V.QQ.COM. W serii występują znani celebryci z Korei Południowej m.in. Kang Ho-dong, Lee Soo-geun, Eun Ji-won, aktor Ahn Jae-hyeon (zastępujący Lee Seung-gi, który aktualnie odbywa służbę wojskową) oraz znany przede wszystkim z 2 days 1 night reżyser Na Young-seok.

Chińska platforma V.QQ.COM przyznała, że jest to pierwszy krótkometrażowy filmik na ich stronie, który przekroczył 1 milion odsłon w tak krótkim czasie dodając do tego, że film 45 dni po premierze w dalszym ciągu pozostaje nr.1 w kategorii „rozrywka”.

Jak zapewne wiadomo, TVN przypisuje sobie swój sukces w Chinach ze względu na to, że program jest oparty na „podróży na zachód” klasycznej powieści Chinskiej, a celem programu jest odwiedzanie znanych historycznych miejsc.

W drugim sezonie „New Journey To The West” czwórka celebrytów odkrywa prowincję Syczuan i wykonują śmieszne oraz dziwaczne wyzwania, za które dostają smocze kule z „Dragon Ball’a”.

TV Show możemy oglądnąć zarówno w Koreańskiej telewizji (TVN) oraz w internecie.