Trochę o 2 Days & 1 Night (1박 2일)

0
390

2 Days & 1 Night Logo png

2 Days & 1 Night (1박 2일) To Południowo-Koreańskie TV Show, w którym grupa uczestników odwiedza ciekawe miejsca, gdzie z założenia muszą wykonywać różne zadania.

Całe odcinki możemy oglądać na kanale YouTube „KBS World TV”

2 Days & 1 Night Sezon 1
2 Days & 1 Night Sezon 2
2 Days & 1 Night Sezon 3

(W szczególności polecam Sezon 1, uwielbiam ten skład 🙂 )

Obsada

Kang Hodong (강호동) – Był głównym „bohaterem” sezonu 1, dzięki wielkiej pracy w jaką włożył w 2 Days 1 Night, otrzymał dwie nagrody główne od KBS Entertainment Awards. 9 Września 2011 roku, Kang Hodong opuścił 2 Days & 1 Night. (napisy Hodong’a są czerwone)

Lee Soo-Geun (이수근) – Był jednym z pierwszych członków 2D1N. Lee Soo-Geun opuścił TV Show 24 Listopada 2013 roku z powodu dochodzenia w sprawie podejrzenia nielegalnego hazardu internetowego. (napisy Soo-Geun’a są szare)

Eun Ji-won (은지원) – Eun Ji-won tak samo jak Hodong oraz Soo-Geun był jednym z pierwszych członków w 2 Days & 1 Night. Ji-won opuścił 2D1N wraz z Lee Seung-gi 26 lutego 2012 roku. (napisy Ji-won’a są pomarańczowe)

Lee Seung-gi (이승기) – Do 2D1N dołączył podczas odcinka z podróży do Pyeongchang, Gangwondo. Opuścił Show wraz z Eun Ji-won’em. (napisy Seung-gi są oznaczone morską zielenią)

MC Mong (신동현) – do grupy dołączył w odcinku 19-20 i zamienił Kim Jong-Min’a który musiał opuścić TV Show ze względu na wezwanie do wojska. w 2010 roku MC Mong został zbanowany w występach publicznych KBS oraz wielu innych z powodu skandalu (tak jak większość w Polsce, nie chciał iść do wojska 😉 prawdopodobnie następny artykuł będzie o MC Mong’u więc dowiecie się więcej :] )

Kim C (김 C) – Kim C dołączył do zespołu w odcinku 13-14, po odejściu Ji Sang-Ryul który opuścił 2D1N ze względu na dołączenie do programu SBS Good Sunday Family Outing 2. Kim C opuścił TV Show ze względu na poświęcenie się muzyce. (napisy Kim C są zielone)

Uhm Tae-Woong (엄태웅) – dołączył do składu w 87 odcinku podczas podróży do Yangyang, którego transmisja odbyła się 6 oraz 13 marca 2011 roku.

Ji Sang-Ryul (지상렬) – Pierwszy członek 2D1N, opuścił zespół po 7 odcinkach (3 wyprawy).

Reszta obsady już wkrótce 🙂