Korea.net.pl – o Filmach, Muzyce i Kulturze Koreańskiej

Blog

 Z ostatniej chwili
  • Koreańska edycja Playboy’a rusza w czerwcu… Koreańska edycja Playboy’a rusza w czerwcu. Amerykański magazyn „Playboy” od czerwca będzie współpracował z Południowokoreańską firmą publikującą lokalne magazyny. Właściciel Playboy Enterpriseses podpisał kontrakt z Korea’s Kaya Media Corporation na...
  • Celebryci chcą pozbyć się hejtu… Celebryci chcą pozbyć się hejtu… Ostatnimi czasy zaroiło się od fałszywych informacji na temat koreańskich gwiazd kpop’u oraz  złośliwych komentarzy do i na temat idolek. JYP Entertainment chce pozbyć się...

Ponad 200 milionów ludzi oglądało „New Journey To The West 2” w Chinach!

Ponad 200 milionów ludzi oglądało „New Journey To The West 2” w Chinach!
Czerwiec 04
15:39 2016

Ponad 200 milionów ludzi oglądało „New Journey To The West 2” w Chinach!

Całkiem nowe TV Show koreańskiej produkcji, które wystartowało poprzedniego lata w Korei Południowej właśnie może poszczycić się ogromną oglądalnością na Chińskiej platformie V.QQ.COM. W serii występują znani celebryci z Korei Południowej m.in. Kang Ho-dong, Lee Soo-geun, Eun Ji-won, aktor Ahn Jae-hyeon (zastępujący Lee Seung-gi, który aktualnie odbywa służbę wojskową) oraz znany przede wszystkim z 2 days 1 night reżyser Na Young-seok.

Chińska platforma V.QQ.COM przyznała, że jest to pierwszy krótkometrażowy filmik na ich stronie, który przekroczył 1 milion odsłon w tak krótkim czasie dodając do tego, że film 45 dni po premierze w dalszym ciągu pozostaje nr.1 w kategorii „rozrywka”.

Jak zapewne wiadomo, TVN przypisuje sobie swój sukces w Chinach ze względu na to, że program jest oparty na „podróży na zachód” klasycznej powieści Chinskiej, a celem programu jest odwiedzanie znanych historycznych miejsc.

W drugim sezonie „New Journey To The West” czwórka celebrytów odkrywa prowincję Syczuan i wykonują śmieszne oraz dziwaczne wyzwania, za które dostają smocze kule z „Dragon Ball’a”.

TV Show możemy oglądnąć zarówno w Koreańskiej telewizji (TVN) oraz w internecie.

© 2016, KOREA.NET.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania treści bez zgody autora.

Powiązane artykuły


0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.


Nutka na dziś…