Korea.net.pl – o Filmach, Muzyce i Kulturze Koreańskiej

Blog

 Z ostatniej chwili
  • Koreańska edycja Playboy’a rusza w czerwcu… Koreańska edycja Playboy’a rusza w czerwcu. Amerykański magazyn „Playboy” od czerwca będzie współpracował z Południowokoreańską firmą publikującą lokalne magazyny. Właściciel Playboy Enterpriseses podpisał kontrakt z Korea’s Kaya Media Corporation na...
  • Celebryci chcą pozbyć się hejtu… Celebryci chcą pozbyć się hejtu… Ostatnimi czasy zaroiło się od fałszywych informacji na temat koreańskich gwiazd kpop’u oraz  złośliwych komentarzy do i na temat idolek. JYP Entertainment chce pozbyć się...

Celebryci chcą pozbyć się hejtu…

Celebryci chcą pozbyć się hejtu…
Styczeń 05
23:56 2017

Celebryci chcą pozbyć się hejtu…

Ostatnimi czasy zaroiło się od fałszywych informacji na temat koreańskich gwiazd kpop’u oraz  złośliwych komentarzy do i na temat idolek.

JYP Entertainment chce pozbyć się złośliwych komentarzy i fałszywych newsów na temat Twice.

Południowokoreańska agencja JYP Entertainment zapowiedziała dziś, że nie zamierza przyglądać się dalszym złośliwym komentarzom i fałszywym informacjom na temat zespołu „Twice” i w najbliższym czasie planują podjąć działania prawne.

W głównej mierze tyczy się to osób, które rozpowszechniają fałszywe plotki w internecie oraz grożą lub piszą złośliwe komentarze pod profilami idolek w mediach społecznościowych.

Agencja Leon Entertainment potwierdziła w czwartek, że w ubiegłym roku sąd pozytywnie rozpatrzył kary dla 11 użytkowników, które szkalowały piosenkarkę Lee Ji-eun (IU).

Źródła: KBS World, Naver

© 2017, KOREA.NET.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania treści bez zgody autora.

Powiązane artykuły


0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.


Nutka na dziś…