Korea.net.pl – o Filmach, Muzyce i Kulturze Koreańskiej

Blog

 Z ostatniej chwili
  • Koreańska edycja Playboy’a rusza w czerwcu… Koreańska edycja Playboy’a rusza w czerwcu. Amerykański magazyn „Playboy” od czerwca będzie współpracował z Południowokoreańską firmą publikującą lokalne magazyny. Właściciel Playboy Enterpriseses podpisał kontrakt z Korea’s Kaya Media Corporation na...
  • Celebryci chcą pozbyć się hejtu… Celebryci chcą pozbyć się hejtu… Ostatnimi czasy zaroiło się od fałszywych informacji na temat koreańskich gwiazd kpop’u oraz  złośliwych komentarzy do i na temat idolek. JYP Entertainment chce pozbyć się...

Kakao Taxi zdominowało rynek taksówkarski w Korei Południowej.

Kakao Taxi zdominowało rynek taksówkarski w Korei Południowej.
Sierpień 25
10:50 2017

Kakao Taxi zdominowało rynek taksówkarski w Korei Południowej.

Jak pewnie większość z was orientuje się czym jest Kakao Talk, tak dużo ludzi nie ma pojęcia, że są również inne aplikacje wydane przez wydawcę Kakao Talk.

Jedną z takich aplikacji jest Kakao Talk, która w Polsce i na świecie jest praktycznie nieznana i bezużyteczna, a w Korei Południowej robi naprawdę dużą furorę.

Dużą furorę, bo.. jeśli wierzyć statystykom, które podaje sam wydawca aplikacji to aż 98% smartfonów w Korei Południowej ma zainstalowaną aplikację Kakao Taxi z pośród wszystkich aplikacji taksówkowych. Pozostałe procenty wypełniają Uber i Tmap Taxi.

Sama aplikacja działa na tej samej zasadzie co Uber, czyli klient wybiera trasę przejazdu w aplikacji, a kierowca ma dowieźć klienta bezpiecznie na miejsce.

© 2017, KOREA.NET.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania treści bez zgody autora.

Powiązane artykuły


0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.


Nutka na dziś…