Korea.net.pl – o Filmach, Muzyce i Kulturze Koreańskiej

Blog

 Z ostatniej chwili
  • Koreańska edycja Playboy’a rusza w czerwcu… Koreańska edycja Playboy’a rusza w czerwcu. Amerykański magazyn „Playboy” od czerwca będzie współpracował z Południowokoreańską firmą publikującą lokalne magazyny. Właściciel Playboy Enterpriseses podpisał kontrakt z Korea’s Kaya Media Corporation na...
  • Celebryci chcą pozbyć się hejtu… Celebryci chcą pozbyć się hejtu… Ostatnimi czasy zaroiło się od fałszywych informacji na temat koreańskich gwiazd kpop’u oraz  złośliwych komentarzy do i na temat idolek. JYP Entertainment chce pozbyć się...

Koreańska edycja Playboy’a rusza w czerwcu…

Koreańska edycja Playboy’a rusza w czerwcu…
Styczeń 10
08:27 2017

Koreańska edycja Playboy’a rusza w czerwcu.

Amerykański magazyn „Playboy” od czerwca będzie współpracował z Południowokoreańską firmą publikującą lokalne magazyny.

Właściciel Playboy Enterpriseses podpisał kontrakt z Korea’s Kaya Media Corporation na opublikowania 63-letniego magazynu w Korei. Magazyny Kaya Media, które publikowane są w Korei Południowej znane są przede wszystkim z promowania mody.

Południowokoreańska edycja Playboy’a ma objąć szeroki zakres tematów, od gwiazd do kwestii społecznych, politycznych oraz tematów związanych ze zdrowiem i życiem.

Amerykański magazyn „Playboy” stowrzony przez Hugh Hefnera powstał w 1953 roku i stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych magazynów dla dorosłych na świecie. Od marca ubiegłego roku magazyn próbuje dostosować się do tendencji czasów i minimalizuje nagość w swoich magazynach, a skupia się bardziej na istotnej wartości dla czytelnika.


Źródło: Internet/ Korea News

© 2017, KOREA.NET.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania treści bez zgody autora.

Powiązane artykuły


0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.


Nutka na dziś…