Korea.net.pl – o Filmach, Muzyce i Kulturze Koreańskiej

Blog

 Z ostatniej chwili
  • Koreańska edycja Playboy’a rusza w czerwcu… Koreańska edycja Playboy’a rusza w czerwcu. Amerykański magazyn „Playboy” od czerwca będzie współpracował z Południowokoreańską firmą publikującą lokalne magazyny. Właściciel Playboy Enterpriseses podpisał kontrakt z Korea’s Kaya Media Corporation na...
  • Celebryci chcą pozbyć się hejtu… Celebryci chcą pozbyć się hejtu… Ostatnimi czasy zaroiło się od fałszywych informacji na temat koreańskich gwiazd kpop’u oraz  złośliwych komentarzy do i na temat idolek. JYP Entertainment chce pozbyć się...

Nauczycielka aresztowana za seks z uczniem.

Nauczycielka aresztowana za seks z uczniem.
Sierpień 29
19:01 2017

Nauczycielka aresztowana za seks z uczniem.

Gyeongnam Provincial Police Agency poinformowało we wtorek, że aresztowali nauczycielkę podejrzaną o współżycie seksualne z uczniem. 

32 letnia nauczycielka rzekomo uprawiała seks ze swoim 12 letnim uczniem w samochodzie. Grozi jej kara więzienia za molestowanie i gwałt na dziecku.

Sprawa została zgłoszona na policję przez rodziców dziecka którzy znaleźli półnagie zdjęcia nauczycielki w telefonie komórkowym swojego syna.

Nauczycielka zeznała na policji, że oboje wyrażali chęci współżycia seksualnego i zaprzecza jakoby to był gwałt.

Urząd prowincji Gyeonggi ds. Edukacji publicznie poinformował, że prowadzi własne dochodzenie, a nauczycielka została zawieszona w wykonywaniu pracy w szkole do czasu wyjaśnienia całej sprawy.

Warto dodać, że współżycie seksualnie z osobą poniżej 13 roku życia w Korei Południowej podlega karze pozbawienia wolności.

© 2017, KOREA.NET.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania treści bez zgody autora.

Powiązane artykuły


0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.


Nutka na dziś…