Korea.net.pl – o Filmach, Muzyce i Kulturze Koreańskiej

Blog

 Z ostatniej chwili
  • Koreańska edycja Playboy’a rusza w czerwcu… Koreańska edycja Playboy’a rusza w czerwcu. Amerykański magazyn „Playboy” od czerwca będzie współpracował z Południowokoreańską firmą publikującą lokalne magazyny. Właściciel Playboy Enterpriseses podpisał kontrakt z Korea’s Kaya Media Corporation na...
  • Celebryci chcą pozbyć się hejtu… Celebryci chcą pozbyć się hejtu… Ostatnimi czasy zaroiło się od fałszywych informacji na temat koreańskich gwiazd kpop’u oraz  złośliwych komentarzy do i na temat idolek. JYP Entertainment chce pozbyć się...

Rusza sprzedaż biletów na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 w PyeongChang.

Rusza sprzedaż biletów na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 w PyeongChang.
Styczeń 23
15:31 2017

Rusza sprzedaż biletów na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 w PyeongChang.

Organizatorzy pierwszych Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Korei Południowej ogłosili, że już w następnym miesiącu, a dokładnie 9 lutego 2017 roku rozpocznie się sprzedaż biletów. Z tego powodu został stworzony krótki materiał promocyjny, który można obejrzeć poniżej.

Z tłumaczenia organizatorów wynika, że sprzedaż biletów planowana była już w październiku ubiegłego roku, ale została przesunięta na luty z powodu dalszych prac nad systemem do sprzedaży biletów online.

Ceny biletów jak zwykle będą zależne od miejsca i za „najlepsze” miejsce siedzące podczas ceremoni otwarcia przyjdzie nam zapłacić 1,5 miliona won, a na ceremonii zamknięcia około 950 tysięcy won.

Ceny biletów na lodowisko zamknięte, gdzie organizowane będzie przede wszystkim łyżwiarstwo figurowe oraz łyżwiarstwo szybkie wyniosą od 150,000 won. Bilety na sporty w rynnach takie jak saneczkarstwo czy bobsleje zaczną się od 20,000 won.

.

© 2017, KOREA.NET.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania treści bez zgody autora.

Powiązane artykuły


0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Only registered users can comment.


Nutka na dziś…